RRETH NESH

ndjekja e cilësisë më të mirë

Henan Miracle Leather Products Co. LTD is an export-oriented enterprise specializing in the production of luggage and leather goods. It has two production bases in Xinxiang city, Henan province and Heze city, Shandong province. Xinxiang factory owns 13200㎡ area containing 7000㎡ workshop, 200 workers and 300 sets professional equipments, mainly producing leather and artificial leather handbags, wallets, briefcase, accessories as well as all

PRODUKTET

Integriteti i parë, konsumatorit të parë, cilësia e first.We do të donte për mbi këtë bazë, shërbim i sinqertë për çdo klientët e rinj dhe të vjetër, përfitimit të ndërsjellë dhe të fitojë të fitojë, të zhvillimit të përbashkët.